Objavljeno: 26. 4. 2021. u 13:01

Akademski engleski i Akademski njemački - proljetni ispitni rok

ispiti iz Akademskog engleskog i Akademskog njemačkog održat će se 27. travnja s početkom u 8 h na Fakultetu hrvatskih studija. Molim vas da točnu dvoranu održavanja ispita provjerite utorak ujutro na porti.

Usmeni će se ispit održati isti dan s početkom u 9:15 u sobi 106. Za usmeni iz predmeta Akademski engleski potrebno je pripremiti i akademski tekst prema obrascu koji ste dobili na kraju prošlog semestra i koji je dostupan u aplikaciji Teams

dr.sc. Lucia Miškulin Saletović, v. pred.