Objavljeno: 9. 12. 2020. u 12:18
Uređeno: 9. 12. 2020. u 12:18
Ana Petak

Poštovani studenti,

Povodom Međunarodnog dana osoba s invaliditetom Ured pravobraniteljice za osobe s invaliditetom organizira stručni skup pod nazivom "Izazovi studiranja s invaliditetom" koji bi se održao 4. prosinca 2020. virtualnim putem. Tim povodom Pravobraniteljica za osobe s invaliditetom provodi anketu namijenjenu studentima s invaliditetom.

Cilj ankete je dobiti konkretne informacije s terena o tome kakvo je iskustvo studiranja s invaliditetom, a koje bi organizatori podijelili sa sudionicima skupa te tako doprinijeli otklanjanju teškoća.

Studenti anketu mogu ispuniti  do srijede, 2. prosinca. Anketa je anonimna te je dostupna na sljedećem linku: https://forms.gle/KfphoPTdyGoXtQwJ9

Lijep pozdrav
Ana Petak