Objavljeno: 23. 11. 2020. u 14:29
Jesenski medurok kod doc.dr.sc Sandra Skansija održat će se u terminu redovnih konzultacija u petak 27.11.2020. u 11.00 u kabinetu. S obzirom na epidemiološku situaciju, studenti se mole da drže propisani razmak od 2m ispred kabineta i da koriste zaštitne maske kategorije N95 ili višlje. U kabinetu će se nalaziti dezinfekcijsko sredstvo. Zbog izuzetnih okolnosti, svi ispiti će se održati u usmenom obliku. Ponesite sve što je potrebno za ispit na koji izlazite: papir, olovku, indeks, isprintani seminarski. U kabinet se ulazi pojedinačno.