Objavljeno: 27. 10. 2020. u 07:34
Josip Papak

Poštovani kolegice i kolege,

kako bismo učinkovitije sprječavali širenje zaraze i kako bi se smanjile gužve na hodnicima predavaonice će tijekom radnoga dana biti otključane.

Nastavnici su pozvani nastavu započeti i završiti točno na vrijeme prema novom rasporedu (blok-sat 80 minuta, pomaknuti početci i završetak nastave između susjednih predavaonica) kako bi se dvorane mogle na vrijeme dezinficirati.

Također, podsjećam da se propisanih mjera treba strogo pridržavati ne samo u predavaonicama, nego i na hodniku, stubištu i fakultetskom dvorištu, tj. nositi masku, držati razmak i izbjegavati zadržavanje i grupiranje.

Ispred ulaza u zgrade nije dopušteno pušenje.

Pridržavanje propisanih mjera je razumno, razložno i razborito. U zaštiti je zdravlja drugih i sebe te nije podložno vlastitim prosudbama.

Svatko od nas u ovim vremenima osobnim ponašanjem iskazuje vlastitu vjerodostojnost. Molim vas da dosljednim poštovanjem propisanih mjera potvrdite želju za nastavkom studiranja sukladno studijskim programu koji i kakav ste upisali, a koji je akreditiran za nastavu u živo. Samo takva nastava ostvaruje pravo studenta na kvalitetan studij i obrazovni tijek predviđen studijskim programom, konzultacije i mentorski rad, slobodu mišljenja i iskazivanja vlastitoga stajališta tijekom nastave na Fakultetu.

Hvala vam na razumijevanju i suradnji.

Srdačan pozdrav,

Dario Vučenović

prodekan za nastavu i studente