Objavljeno: 8. 10. 2020. u 07:26
Katarina Dadić

Poštovana studentice i studenti kolegija Opća pedagogija,

dobro nam došli! Budući da još uvijek nismo dobili potvrdu od Ekonomskoga fakulteta za korištenje njihove dvorane 1 (kapaciteta za 200 studenata) za kolegij Opća pedagogija, obavještavamo Vas da će se uvodni susret u orijentacijskom tjednu, budući da vas je 92 na popisu, umjesto sutra u 8.45 sati u dvorani Zadar održati u petak u 8.00 sati u dvorani Zagreb i to prema sljedećem rasporedu:

u 8.00 sati studenti i studentice prema prezimenima od A do L, a u 8.45 sati od M do Ž

Srdačno Vas pozdravljamo i vidimo se u petak!

prof. dr. sc. Neven Hrvatić i doc. dr. sc. Katarina Dadić