Objavljeno: 6. 3. 2020. u 09:56

Poštovani studentice i studenti, kolegice i kolege,

na siječanjskom sastanku Studentskoga zbora i uprave Fakulteta hrvatskih studija Sveučilišta u Zagrebu dekan je prihvatio poziv Studentskoga zbora za susret sa studentima Fakulteta.

U srijedu 11. ožujka 2020. od 9.35 do 11.05 u dvorani Zagreb dekan i njegovi suradnici razgovarat će sa studentima studijskih programa preddiplomskih i integriranoga studija.

Srdačno vas pozivamo da dođete.

Nastava se na preddiplomskom studiju u tom terminu u drugim dvoranama otkazuje kako bi svi studenti preddiplomskih studija mogli doći na taj susret.

Teme susreta: položaj Fakulteta i studenata preddiplomskih i integriranoga studija, nastava i rokovi, međunarodna razmjena i karijerni razvoj.

Sličan susret za studente diplomskih studija održan je 4. ožujka 2020.

Dobro nam došli!

Marija Barić Đurđević
predsjednica Studentskoga zbora Fakulteta hrvatskih studija

Prof. dr. sc. Pavo Barišić