Objavljeno: 28. 1. 2020. u 13:19
Josip Papak

Za svu službenu komunikaciju između studenata i nastavnika studenti su dužni koristiti službene adrese elektroničke pošte Fakulteta hrvatskih studija

Poštovani studentice i studenti Fakulteta hrvatskih studija,

podsjećamo vas da su za svu službenu komunikaciju između studenata i nastavnika studenti dužni koristiti službene adrese elektroničke pošte Fakulteta hrvatskih studija.

Prema Pravilniku o službenoj komunikaciji na Hrvatskim studijima, koji je i dalje na snazi, nastavnici i službe Fakulteta hrvatskih studija nisu dužni odgovarati na elektroničku poštu poslanu s drugih, neslužbenih računa e-pošte studenata.

Više informacija o zaboravljenoj, izgubljenoj ili promjeni zaporke, možete pronaći ovdje: https://www.hrstud.unizg.hr/studentska_e-posta

S poštovanjem,
Doc. dr. sc. Dario Vučenović
Prodekan za nastavu i studente