Objavljeno: 13. 12. 2019. u 14:01
Dunja Jurić Vukelić

Savjetovalište Fakulteta hrvatskih studija i Ured za studente Sveučilišta u Zagrebu organiziraju interaktivno predavanje: Kako napisati završne i diplomske radove?

Predavanjem će se obuhvatiti:
- hodogram pisanja rada (odabir teme, struktura rada, razrada pojedinih dijelova)
- najčešće pogreške
- programska rješenja

Predavanje je namijenjeno studentima preddiplomskih, diplomskih i integriranih te poslijediplomskih studija.

Izdvojena iskustva sudionika prošlog predavanja:
"Dobro pojašnjena struktura znan. rada te postupak odabira teme te korisni linkovi." [S-23]

"Svidjelo mi se što je bio spreman odgovoriti na svako postavljeno pitanje, neovisno o tome u kojem dijelu predavanja je postavljeno." [S-11]

"Profesionalni pristup. Zanimljiv način iznošenja konkretnih primjera. Izvrsnost u poznavanju teme." [S-19]

Mjesto i termin predavanja:
– Fakultet hrvatskih studija, dvorana Lastovo
– 17.12. (utorak), od 12:45 do 14:15 sati