Objavljeno: 18. 4. 2018. u 20:00
Zvonimir Čuljak

Mole se studenti na predmetu Estetika prof. Zvonimira Čuljka da do 25.04. najave svoje sudjelovanje na pismenom kolokviju koji će se održati 30.04. kako bi se zbog velikog broja studenata upisanih na predmet (78) pravodobno osigurala adekvatna prostorija. Ukoliko bi broj prijavljenih bio u granicama kapaciteta dvorane Šibenik, onda će se kolokvij održati u toj dvorani. Prijave se mogu slati pojedinačno ili zbirno na adresu zculjak@hrstud.hr.

Zvonimir Čuljak