Objavljeno: 20. 2. 2024. u 14:47
Josip Papak

Poštovani,

pozivamo Vas da nam se pridružite na novom webinaru Srca u organizaciji Centra za e-učenje koji će se održati u utorak, 27. veljače 2024. s početkom u 11 sati.

Naziv webinara je Poticanje aktivnog učenja konstruktivnim poravnanjem".

Zanima Vas više čuti o ishodima učenja, kako provesti aktivnosti kojima ćete vrednovati ishode učenja, što je konstruktivno poravnanje te kako pratiti studentske aktivnosti i napredak kroz predmet?

Onda je ovo pravi webinar za Vas!

Profesori s Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu podijelit će svoja iskustva na ovu temu, a Vas pozivamo da poslušate i pridružite se raspravi nakon uvodnog predavanja.

Za sudjelovanje na webinaru potrebna je prijava, a više detalja možete pronaći na ovoj poveznici.

Srdačan pozdrav,
Tim Centra za e-učenje