Objavljeno: 20. 6. 2023. u 12:19
Dario Pavić

Hrvatska sekcija ECOVAST-a (Europskog vijeća za sela i male gradove) i Državni arhiv u Sisku organiziraju 13.-14. listopada 2023. godine u Sisku Znanstveno-stručni multidisciplinarni skup "Ruralna Hrvatska – izazovi očuvanja prostornih identiteta i unapređenja kvalitete života" – 30. godina djelovanja Hrvatske sekcije Europskog vijeća za sela i male gradove. Održavanjem Skupa obilježit će se i 30 godina kontinuiranog rada Hrvatske sekcije ECOVAST-a.

Više informacija dostupno je na: https://www.ecovast.hr/ruralna-hrvatska-izazovi-ocuvanja-prostornih-identiteta-i-unapredenja-kvalitete-zivota-30-godina-djelovanja-hrvatske-sekcije-europskog-vijeca-za-sela-i-male-gradove/

Veselimo se Vašem odazivu i sudjelovanju na skupu,

S poštovanjem,
Hrvatska sekcija ECOVAST-a (Europskog vijeća za sela i male gradove) i