Objavljeno: 2. 5. 2023. u 14:29

Na mrežnoj stranici AZVO-a  objavljen je Javni poziv za predlaganje kandidata za članove Povjerenstva za naknadno praćenje.

Povjerenstvo za naknadno praćenje stručno je tijelo Agencije koje se sastoji od sedam članova pri čijem se imenovanju u obzir osobito uzimaju kompetencije pojedinoga kandidata o međunarodnom, europskom i nacionalnom sustavu osiguravanja kvalitete u visokom obrazovanju i znanstvenoj djelatnosti.

Prijedlozi se primaju do 8. svibnja 2023. putem elektroničke pošte akreditacijski-savjet@azvo.hr.