Objavljeno: 23. 5. 2022. u 10:31
Josip Papak

Poštovani kolegice i kolege,

ovim vas želim informirati o provođenju Ankete za procjenu rada nastavnika u ljetnom semestru ak. godine 2021./2022.

Anketa za procjenu rada nastavnika na Sveučilištu u Zagrebu u ljetnom semestru ak. god. 2021./2022. provodit će se na daljinu putem Informacijskoga sustava visokih učilišta (ISVU) na obrascu definiranom na razini Sveučilišta u Zagrebu (online anketa).

Anketa će biti dostupna studentima od 23. svibnja do 12. lipnja 2022.

Anketa je dragovoljna i anonimna bez obzira na to što se provodi preko Studomata. Individualni su rezultati zaštićeni, a nastavnici će dobiti na uvid isključivo skupne rezultate vrjednovanja nakon završetka ispitnih rokova.

Rezultati ankete mogu se koristiti u svrhu izbora ili reizbora u zvanje ako je vrjednovanju pristupilo najmanje 50 % studenata koji su upisali predmet.

Budući da je odaziv na ankete koje se provode preko Studomata vrlo nizak, najljepše vas molim da studentima omogućite ispunjavanje ankete na predavanjima. Na jednom predavanju ostavite studentima nekoliko minuta da pristupe Studomatu putem mobilnih uređaja i ispune anketu za vaš predmet.

Zahvaljujem na suradnji i srdačno pozdravljam,

doc. dr. sc. Dario Vučenović

prodekan za nastavu i studente