Objavljeno: 12. 5. 2022. u 12:14
Ana Petak

Poštovani nastavnici,

prosljeđujemo poziv na online informativno predavanje koje će održati prof. dr. sc. Lelia Kiš-Glavaš pod nazivom "O uključivanju i raznolikosti i programu Erasmus+" u utorak 17. svibnja 2022. od 14 do 15.30 sati.

Na predavanju će biti riječi o "uključivanju i raznolikosti" kao jednom od četiri prioriteta novog ciklusa programa Erasmus+. Profesorica Lelia Kiš-Glavaš govorit će i o svojoj ulozi ambasadorice za uključivanje i raznolikost, o programskim mogućnostima i mehanizmima potpore uključivanju osoba s manje mogućnosti te o mogućim inkluzivnim aktivnostima i korisnim informacijama važnim svima koji se bave ovom temom.

Predavanje je namijenjeno primarno koordinatorima za studente s invaliditetom, ali i drugim zainteresiranim nastavnicima te stručnim i administrativnim sveučilišnim djelatnicima, posebice ECTS koordinatorima i koordinatorima za međunarodnu suradnju kao i drugim kontaktima za međunarodnu suradnju.

Registrirati se možete putem online obrasca za prijavu.