Objavljeno: 7. 4. 2022. u 13:51

U sklopu Delphi Economic Forum VII, u petak, 8. travnja 2022., u predvečernjim satima, u Delfima će se održati prvi Delphi Classics Forum. Radi se o inicijativi kojoj je cilj klasičnofilološku struku učiniti vidljivijom javnosti, a posebno onima koji imaju glavnu riječ u suvremenom svijetu, tako što će ukazati na relevantnost i aktualnost antičke baštine. Događaj će se sastojati od dva panela -- jedan na starogrčkome, drugi na latinskome -- a sva će predavanja biti popraćena usporednim engleskim prijevodom. Među latinistima će sudjelovati nastavnik Fakulteta hrvatskih studija Šime Demo.

Za praćenje preko interneta potrebno je registrirati se ovdje:

Napomena: Na stranici za registraciju naznačeno je Istočnoeuropsko vrijeme, koje je u upotrebi u Grčkoj.