Objavljeno: 2. 3. 2022. u 07:53
Danijela Vnučec Grdović

Zadovoljstvo nam je proslijediti pozive programa Koç University's International Staff Weeks & Study Abroad Fair in 2022 koji će se organizirati u tijednu između 9. i 13. svibnja 2022. godine.

Programi u sklopu međunarodnog tjedna:

Office of International Programs  organizira International Staff Week and Study Abroad Fair 2022 kojim poziva sve partnere da se pridruže u umrežavanju i dijeljenju svojih najboljih praksi i izazova u međunarodnom visokom obrazovanju.

U sklopu programa, sudionici će također predstaviti svoje institucije studentima Sveučilišta Koç tijekom cjelodnevnog sajma studija u inozemstvu.

Koç University Libraries organizira International Library Staff Week in Istanbul 2022 koji okuplja stručno knjižničarsko osoblje koje radi na sveučilištima ili drugim knjižnicama orijentiranim na istraživanje sa interesom za dijeljenje ideja i umrežavanje s kolegama.

Rok za odgovor (za oba programa) je 4. travnja 2022.

Posjetite gore navedene web stranice za dodatne informacije te za sve upite kontaktirajte:

Za International Staff Week and Study Abroad Fair 2022: oipstaffweek@ku.edu.tr

Za International Library Staff Week in Instanbul 2022: Intllibweek@ku.edu.tr