Objavljeno: 3. 12. 2021. u 15:06
Danijela Vnučec Grdović

Poštovani,

raspisan je Natječaj za mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja te za dolazak nenastavnog osoblja iz tvrtki izvan RH u okviru Erasmus+ programa Ključne aktivnosti 1 - Projekti mobilnosti unutar programskih zemalja (KA131) u ak. god. 2021./2022. za aktivnosti:

• podučavanje (za nastavno osoblje Sveučilišta u Zagrebu i sastavnica te za nenastavno osoblje iz tvrtki izvan RH)
  • kombinirana aktivnost podučavanja i osposobljavanja (za nastavno osoblje Sveučilišta u Zagrebu i sastavnica)
  • osposobljavanje (za nastavno i nenastavno osoblje Sveučilišta u Zagrebu i sastavnica).

Natječaj je objavljen na sveučilišnim  stranicama, http://www.unizg.hr/suradnja/medunarodna-razmjena/razmjena-sveucilisnih-djelatnika/natjecaji/.

Prijave su moguće do srijede 22. prosinca 2021. do 12 sati (podne).

Skrećemo pažnju na nekoliko promjena spram prošlogodišnjeg natječaja. Više detalja dostupno je na gornjoj poveznici.