Objavljeno: 27. 10. 2021. u 10:24
Danijela Vnučec Grdović

Poštovane i drage kolegice i kolege,

pozivamo vas i vaše nastavnike na sudjelovanje u online radionici Teaching together in international settings (Introduction to Virtual Exchange) koja će se održati u dva dijela, 12. i 19. studenoga od 9:00 do 12:00h.

Radionica je namijenjena nastavnicima Sveučilišta u Zagrebu koji žele obogatiti svoju nastavu novim mogućnostima u poučavanju – međunarodnom suradnjom i razmjenom u virtualnom okruženju.

Radionica je organizirana u sklopu UNIC projekta, a vodit će je dr. Astrid Tan, članica tima partnerskog sveučilišta Ruhr-University Bochum, na engleskom jeziku.

Sudionici će se upoznati s konceptom virtualne razmjene (Virtual exchange), kako se integrira u syllabus te kako se može realizirati korištenjem različitih digitalnih alata.

Za sudjelovanje u radionici potrebno je prijaviti se putem prijavnice na poveznici
https://forms.gle/R16Pj9ctpw6rN3Ri8 najkasnije do 3. studenog 2021. godine.