Objavljeno: 11. 2. 2021. u 11:45
Ana Petak

Poštovani/-e,

prosljeđujemo poziv na webinar „Predstavljanje okvira za razvoj i procjenu kvalitete e-kolegija Sveučilišta u Rijeci i iskustva učenja na daljinu u organizaciji AZVO –a i prof. dr. Marte Žuvić, prorektorice za studije, studente i osiguranje kvalitete Sveučilišta u Rijeci.

Webinar će se održati 17. veljače 2021. od 10  do 13:30 h putem platforme Zoom.

Sudjelovanje možete prijaviti do 16. veljače do 10 h na poveznici: https://skazvo.azvo.hr/hr/?option=com_chronoforms5&chronoform=Radionice.