Objavljeno: 23. 4. 2024. u 12:27

Poštovane kolegice i kolege,

imamo zadovoljstvo obavijestiti vas o promociji romana naše vrijedne studentice diplomskoga studija psihologije, Kristine Paj. Njezin roman „Ne gubi fokus“ bit će promoviran 30. travnja u 18:00 sati u knjižnici i čitaonici Bogdana Ogrizovića.

Kristina je ne samo izvrsna studentica, već i voditeljica Čitateljskog kluba na Fakultetu hrvatskih studija koji broji mnogo zaljubljenika u književnost.

Obavijest o promociji romana već je objavljena na stranicama izdavača, Naklade Asia, što svjedoči o važnosti ovog događaja. Stoga, želimo podijeliti tu radost i s vama te vas pozivamo da se pridružite Kristini na ovom posebnom događaju. Nema sumnje da će vas njezino literarno djelo oduševiti.

Više informacija o promociji možete pronaći na sljedećoj poveznici.