Objavljeno: 27. 10. 2023. u 11:49

Predstavnici Ureda Europskoga parlamenta u Hrvatskoj održali su predavanja studentima sociologije, koji slušaj predmete „Politike održiva razvoja Europske unije“ i „Sociologija hrvatskoga društva 5“ u nositeljstvu izv. prof. dr. sc. Andreje Sršen, na temu uloge mladih u europskome društvu s posebnim naglaskom na značaj povezivanja mladih kroz institucije Europske unije dajući im time mogućnost da dijele znanja i stječu nove vještine, a da istovremeno potaknu druge na glasanje s ciljem jačanja demokracije. Predstavnici Ureda Europskog parlamenta u Hrvatskoj su ponudili studentima mogućnost prijave na natječaj stažiranja u Uredu Europskoga parlamenta, što je za sociologe velika prilika za stjecanje novih vještina koje traži tržište rada.

Sve informacije za prijavu na natječaj za stažiranje studenti mogu naći: