Objavljeno: 1. 12. 2022. u 12:45

Ured za zaštitu zdravlja studenata Sveučilišta u Zagrebu izradio je „Informator o zdravstvenoj zaštiti studenata“ namijenjen studentima, primarno, kao pomoć pri pronalaženju zdravstvene zaštite u slučaju neodloživoga zdravstvenoga problema.

Osim adresara zdravstvenih ustanova koje pružaju žurnu zdravstvenu pomoć, naveden je i način na koji studenti mogu izabrati liječnike primarne zdravstvene zaštite u Zagrebu kao i ustanove koje im mogu pružiti specifične i preventivne mjere zdravstvene zaštite.

„Informator o zdravstvenoj zaštiti studenata“ možete pregledati na ovoj poveznici.