Objavljeno: 8. 9. 2022. u 14:27

Na starom mjestu, lijevo od ulaza u zgradu Knjižnice Fakulteta hrvatskih studija, ponovo je otvorena skriptarnica. U njoj novi zakupnik, uslužni obrt Copy 7, pruža usluge fotokopiranja i uvezivanja za potrebe studenata fakultetâ na Kampusu Borongaj Sveučilišta u Zagrebu. Skriptarnica je za sada opremljena s četiri velika multifunkcijska stroja. Dodatna oprema još stiže.

Korisnici usluga mogu donijeti datoteke za otiskivanje na USB-u ili ih poslati na e-adresu:

copy_7kampus@yahoo.com

Cjenik usluga obrta Copy 7 (JPG - PDF)

plotanje

uvez