Objavljeno: 27. 5. 2022. u 13:54

Zaklada Friedrich-Naumann Za slobodu. Zapadni Balkan u suradnji s Međunarodnim programom za istraživanje europske kulture i obrazovanja i za njemačke studije Fakulteta hrvatskih studija, Sveučilište u Zagrebu organiziraju međunarodnu radionicu – program za 12 mladih novinara i studenata komunikologije / novinarstva „Medijska etika – društveni  mediji – kvalitetno novinarstvo“. Više informacija o programu možete pronaći na pozivu na hrvatskome jeziku i njemačkom jeziku.

Vrijeme održavanja: 10. lipnja 2022. od 17.00 do 20.30 sati i subota 11. lipnja od 9.00 do 18.00 sati

Mjesto održavanja: Fakultet hrvatskih studija, Borongajska 83d, 10 000 Zagreb

Predavači: dr. sc. Thomas Brey (dugogodišnji dopisnik dpa, Njemačka), dr. sc. Petra Pansegrau (Sveučilište Bielefeld, Njemačka) i prof. dr.  Danijel Labaš (Fakultet hrvatskih studija, Hrvatska)

Polaznici: 12 mladih novinari i studenata komunikologije i novinarstva

Prijave do 6. lipnja 2022. molimo poslati na: dlabas@hrstud.hr. Uz prijavu molimo priložiti i kratki životopis.

Po završetku programa polaznicima će biti uručene potvrde o sudjelovanju, a za subotu 11. lipnja 2022. predviđen je catering za ručak.

Prof. dr. sc. Siegfried Gehrmman i prof. dr. sc. Danijel Labaš