Još jednom podsjećam studente da je za upis konačne ocjene potrebno imati položene obje komponente ispita (glavnu i seminarsku). Ocjene u ISVU ne upisujem automatski zbog eventualnih odbijanja, za upis je potrebno javiti se meni na konzultacije ili e-mailom.
Domagoj Brozović

Pristupačnost
