Objavljeno: 8. 4. 2024. u 11:20
Josip Zekić

Jutarnji list poziva studente da se prijave nacionalni natječaj za mlade inovatore "Student DIGI Award 2024", koji studentima i školarcima daje priliku da se odmah, na početku svoje karijere, bolje istaknu potencijalnim poslodavcima ili poslovnim partnerima.
Prijave se zaprimaju od 18. ožujka do 18. travnja 2024., te pozivaju učenike i studente da se prijave sa svojim inovacijama.

Najuspješnije hrvatske mlade inovatore očekuju novčane nagrade, a nagradni fond je 6.600,00 eura.

Uključite se brzo i jednostavno: https://novac.jutarnji.hr/novac/aktualno/do-18-travnja-otvoren-je-natjecaj-za-student-digi-awards-prvu-nacionalnu-inovacijsku-tech-nagradu-za-mlade-15440277 Prijave se dostavljaju putem web obrazaca dostupnih na stranici www.jutarnji.hr/studentaward2024