Objavljeno: 18. 12. 2023. u 09:57

Pozivamo vas na Predblagdanski koncert Komornoga orkestra Sveučilišta u Zagrebu koji će se održati u utorak 19. prosinca 2023. u 20 sati u svečanoj dvorani Regionalnoga centra za razvoj poduzetničkih kompetencija zemalja jugoistočne Europe - SEECEL, ulica Radoslava Cimermana 88.

Program koncerta možete pronaći ovdje.

Komorni orkestar Sveučilišta u Zagrebu nastupa pod umjetničkim vodstvom Jože Haluze, prof. art. u mirovini.

Predblagdanski koncert organizira se za profesore, studente i djelatnike sastavnica i Rektorata Sveučilišta u Zagrebu.

Pozivnicu možete pronaći ovdje.

Pozivnica vrijedi za više osoba.

Molimo vas da dolazak na Predblagdanski koncert potvrdite na e-adresu: skramar@unizg.hr do utorka 19. prosinca 2023 u 12 sati.