Objavljeno: 24. 10. 2023. u 11:49

Zanima te rad u različitim područjima upravljanja ljudskim potencijalima i želiš bolje upoznati poslovni svijet učeći od tima HR stručnjaka?

Naš Odjel upravljanja ljudskim potencijalima broji četiri člana te radimo na HR procesima i projektima za sve tvrtke Styria grupe u Hrvatskoj.

Organizacijski smo podijeljeni na HR poslovne partnere zadužene za HR procese i podršku poslovanju za određene tvrtke u grupi, te centralni dio odjela zadužen za strategiju i razvoj ljudskih potencijala.

U odjelu rade stručnjaci različitih profila – od osoba koje su svoje prve profesionalne korake napravile upravo u Styriji, do seniora koji su svojim bogatim iskustvom izgradili niz procesa i projekata, a danas svoje znanje prenose na mlade kolege.

Osnovni nam je cilj prepoznati potrebe, kreirati i provesti najbolje prakse u upravljanju ljudskim potencijalima te biti podrška voditeljima za teme vezane uz upravljanje ljudima.

Svoj tim želimo proširiti sa studentom koji će nam pomoći u kreiranju aktivnosti za naše zaposlenike, istraživanju novih ideja i svakodnevnim administrativnim poslovima.

NUDIMO:

• Plaćeni studentski posao
  • Upoznavanje s poslovima i projektima koji obuhvaćaju sve sfere upravljanja ljudskim potencijalima (od regrutacije i selekcije, internih aktivnosti, edukacija i razvoja, employer brandinga)
  • Sudjelovanje u kreiranju aktivnosti i razmjeni ideja s ostalim članovima HR odjela
  • Poticajno i fleksibilno radno okruženje
  • Rad u najvećoj medijskoj kući u Hrvatskoj

TRAŽIMO:

• Studenta (m/ž) s afinitetima prema radu u ljudskim potencijalima
  • Posjedovanje vlastitog studentskog ugovora
  • Spremnost na rad kroz duži period
  • Odlične komunikacijske vještine i pismeno izražavanje
  • Organiziranost i proaktivnost