Objavljeno: 21. 9. 2023. u 11:53

Cilj ovog javnog poziva je financijski poduprijeti redovite učenike srednjih škola i studente pod međunarodnom i privremenom zaštitom.
Grad Zagreb time želi doprinijeti uspješnosti obrazovnog procesa te poboljšati socijalnu mobilnost, jednakost šansi i ishoda te dati svoj doprinos u izgradnji društva dobrodošlice.

Dana 26. lipnja 2023. objavljen je  Javni poziv za dodjelu potpore obrazovanju učenika srednjih škola i studenata pod međunarodnom i privremenom zaštitom na području Grada Zagrebu za 2023., a kojeg možete pronaći na sljedećoj poveznici: https://www.zagreb.hr/javni-poziv-za-dodjelu-potpore-obrazovanju-ucenika/188698

Javni poziv bit će otvoren za prijave do kraja 2023. godine odnosno do iskorištenja sredstava.