Objavljeno: 19. 5. 2023. u 09:28
Dario Pavić

Europski kolokvij filozofije biologije – EUPhilBio zamišljen je kao akademska sinergija različitih istraživačkih pristupa u filozofiji biologije i teorijskoj biologijiEUPhilBio djeluje unutar europskog akademskog prostora, ali time nije ograničen. Radi se o internom projektu Fakulteta filozofije i religijskih znanosti Sveučilišta u Zagrebu koji je u potpunosti financiran vlastitim sredstvima.

Skup će se održati 18.-19. svibnja 2023. na Fakultetu filozofije i religijskih znanosti Sveučilišta u Zagrebu u dvorani: p. Peter-Hans Kolvenbach SJ (122 mjesta).

Program je dostupan na https://www.ffrz.unizg.hr/wp-content/uploads/2023/05/Program_EUPhilBio_2023_.pdf