Objavljeno: 7. 12. 2021. u 15:39
Josip Papak

Na prijedlog Povjerenstva za Dekanovu nagradu od 25. studenoga 2021., dekan Fakulteta hrvatskih studija Sveučilišta u
Zagrebu donio je Odluku o Dekanovoj nagradi i priznanju za akademsku godinu 2020./2021.

Dekanovom nagradom najboljemu studentu završne godine u akademskoj godini 2020./2021. nagrađuju se:
a) Marija Bionda (diplomski sveučilišni studij komunikologije)
b) Eliza Fabris (preddiplomski sveučilišni studij psihologije)
c) Irma Gračić (diplomski sveučilišni studij psihologije)
d) Mario Guberina (preddiplomski sveučilišni studij kroatologije)
e) Monika Jerković (diplomski sveučilišni studij povijesti)
f) Antea Jezidžić (diplomski sveučilišni studij sociologije)
g) Ivana Margaletić (diplomski sveučilišni studij filozofije i diplomski sveučilišni studij kroatologije)
h) Ivan Marjanović (diplomski sveučilišni studij hrvatskoga latiniteta)
i) Petra Paklan (preddiplomski sveučilišni studij filozofije i kulture)
j) Hermina Sorić (preddiplomski sveučilišni studij komunikologije i preddiplomski sveučilišni studij sociologije) i
k) Lucia Zorica (preddiplomski sveučilišni studij povijesti)

Dekanovim priznanjem za izvannastavne aktivnosti u akademskoj godini 2020./2021.
kojima se promiče Fakultet hrvatskih studija i koje pridonose kvaliteti studiranja nagrađuju se:

1. Anamarija Bačvar

24. Hermina Sorić

25. Petar Šarić

26. Marija Tomić

27. Udruga za projektne aktivnosti studenata „Studia Croatica“ pod predsjedanjem Matije Čeha

28. Korina Žagar.

Povelje Dekanove nagrade iz točke I. i Dekanova priznanja iz točke II. bit će uručene u prigodi Dana Fakulteta hrvatskih studija 10. prosinca 2021.