Objavljeno: 29. 9. 2021. u 15:56
Josip Papak

AIESEC, međunarodna, nevladina i neprofitna organizacija koja mladima omogućuje razvoj liderstva kroz međunarodne stručne i volonterske prakse te volontiranje u lokalnim odborima, prima nove članove.

U lokalnom odboru AIESEC Zagreb djeluje sedam različitih timova; tim za dolazne prakse, tim za odlazne prakse, financije, tim za sklapanje partnerstva, ljudski resursi, marketing i PR.

Prijave za članstvo su otvorene do 22.10.2021., a prijaviti se možete na linku https://forms.gle/tDu8qMdthvewz5C48.

Više informacija možete naći na društvenim mrežama.

Facebook - @AIESEC.Croatia

Instagram -  @aiesec_zagreb