Objavljeno: 5. 7. 2021. u 13:32
Danijela Vnučec Grdović

Poštovana/Poštovani,

molimo Vas da ispunite anonimni online upitnik koji je dio istraživanja za izradu doktorske disertacije profesora Damira Vučića "Povezanost vremena provedenoga u igranju online igara s kineziološkim aktivnostima, samoprocjenom zadovoljstva životom i intenzitetom emocionalnih stanja", koje se provodi na Sveučilištu u Zagrebu.

Upitnik je namijenjen studentima koji studiraju u različitim područjima znanosti Sveučilišta u Zagrebu, a istraživanjem želimo saznati više o prisutnosti igranja online igara u studentskoj populaciji. Vaše sudjelovanje nam je iznimno važno i puno će nam pomoći u donošenju zaključaka i u interpretaciji samih rezultata!

Odluka Senata o odobrenju teme

Upitnik uz opće podatke sadrži nekoliko segmenata koji se lako i brzo ispunjavaju.

Molimo da odvojite malo vremena i iskreno odgovorite na sva pitanja i da ne odustajete od ispunjavanja jednom kad započnete. Upitnik je anoniman, rezultati služe isključivo u istraživačke svrhe. Sve što ćete ispuniti ostaje strogo povjerljivo i koristit će se isključivo kao skup podataka za statističku obradu. Nema točnih i netočnih odgovora, već nas zanima Vaše mišljenje i iskustvo!

Ukoliko su Vam potrebne dodatne informacije, stojim Vam na raspolaganju i možete me kontaktirati na: damir.vucic@foi.hr

Upitniku možete pristupiti ako kliknete ovdje: https://forms.gle/iXEiFJ3mfckGFjUs8

Zahvaljujem na Vašem vremenu i angažmanu!

Damir Vučić, prof.