Objavljeno: 7. 5. 2024. u 10:57

U organizaciji Centra za podršku studentima i razvoj karijera – CARPO Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta održat će se interaktivno predavanju „Moja napuljska pustolovina: Erasmus s invaliditetom?28. 5. 2024. u 16:00 sati na Edukacijsko-rehabilitacijskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu (Znanstveno-sveučilišni kampus Borongaj, Borongajska cesta 83f, u dvorani P10).

Predavanje je namijenjeno studentima s invaliditetom, kao i ostalim članovima akademske zajednice (koordinatorima za studente s invaliditetom, nastavnicima, stručnim i administrativnim djelatnicima zaduženima za međunarodnu suradnju) koji su zainteresirani čuti više o Erasmus+ razmjeni i iskustvima studenata s invaliditetom.

Poveznica za prijavu: https://forms.gle/CDUoLfC9kbBe6o3E8